O nás

La Digue je medzinárodná značka, ktorá sa úspešne predáva vo viac ako 10 európskych krajinách. Za La Digue stojí veľký tím profesionálov, ktorí vynakladajú maximálne úsilie, aby ste získali najlepšie poradenstvo. Držíme krok so všetkými novými trendmi a neustále sa rozvíjame tým, že obohacujeme svoj výrobkový sortiment. Snažíme sa podávať maximálny výkon, pretože najvzácnejšia pre nás je spokojnosť našich zákazníkov.

La Digue je miesto pre cenovo dostupné, efektívne a kvalitné výrobky pre krásu a dom. My z La Digue veríme, že zdravie a krása majú byť dostupné pre každého, a preto sú naše výrobky za atraktívne ceny. Našou snahou je ponúkať rozpočtovo prijateľnú alternatívu za drahé kozmetické výrobky a umožniť viacerým ženám cítiť sa sebavedomo a krajšie. Tu nájdete najlepšie ponuky, aby ste mohli vy, naši zákazníci, využiť najkvalitnejšie výrobky a služby na trhu bez narušenia vášho rozpočtu. Naším cieľom je dosiahnuť najlepší zákaznícky servis, vynikajúce ceny a rýchle dodanie.

Štatistické údaje

  • Ušetrili sme vám
    €8 615 100z predajných akcií
  • Každú
    minútu dostávame 3 objednávky
  • 21 novootvorených obchodov
  • 139 000+objednávok za rok 2018
Kde si môžem objednať?

Výrobky značky La Digue si môžete objednať v našich online obchodoch, ktoré tieto výrobky dodávajú do krajín v rámci celej Európy.

Kontaktujte nás

Pobočka Slovensko

Sledujte nás: